"Kwidzyńska" Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna

O nas

"Kwidzyńska" Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna

Jesteśmy nową firmą na rynku, co nie oznacza, że nie mamy doświadczenia, wręcz przeciwnie. „Kwidzyńska” Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna powstała w 2020 roku, ale właścicielka firmy Julita Rzepczyńska (mistrz florystyki, specjalista florystyki ślubnej, trener,  nauczyciel florystyki) działa w branży już od 19 lat. Pierwsze swoje kroki stawiała w rodzinnej i wielopokoleniowej firmie o 42-letniej praktyce – Kwiaciarni „Bogusia-Rzepczyńscy”’ w Kwidzynie. Sytuacja rozwojowa spowodowała stworzenie własnej marki.

Tytuł mistrza florystyki
Specjalista florystyki ślubnej
19 letnie doświadczenie
Nauczyciel/ trener florystyki

„Kwidzyńska” Kwiaciarnia i Pracownia Florystyczna to miejsce, w którym pasja tworzenia sprzyja wydobywaniu piękna z natury i dzielenia się nią z innymi.

Idea, która przyświeca „Kwidzyńskiej” Kwiaciarni i Pracowni Florystycznej jest dostarczanie pod wskazany adres przepięknych kompozycji i bukietów ludziom, tak aby uszczęśliwiać  i wywoływać na ich twarzach uśmiech.

„Ludzie są jak kwiaty: stworzeni do tego, aby się rozwijać.”

Pierre-André Liégé

Zespół „Kwidzyńskiej” Kwiaciarni i Pracowni Florystycznej przede wszystkim stawia na jakość  wykonywanych usług poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych związanych z dynamicznym rozwojem trendów w branży florystycznej i jednocześnie wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów.

 

Wkładamy wiele serca i zaangażowania, aby Nasze wszystkie realizacje, towarzysząc zarówno tym szczególnym jak i codziennym momentom życia, zmieniały je w piękne historie…

Serdecznie zapraszam

Julita Rzepczyńska – mistrz florystyki

Zapraszamy do kontaktu!

1. Kwidzyńska Kwiaciarnia

ul. Piłsudskiego 46 | 82-500 Kwidzyn

tel. +48 55 279 37 03

tel. +48 789 183 400

tel. +48 660 774 130

e-mail: kpflorystyczna@gmail.com


Godziny otwarcia:

pn – pt: 8.00 – 18.00
sobota: 8.00 – 16.00
niedziela: ——–

logo-nowe

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama:

Back to top

Odwiedź nas osobiście:

ul. Sokola 7 | 82-500 Kwidzyn

Zadzwoń:

+48 660 774 130

napisz email:

kpflorystyczna@gmail.com

lub odwiedź nas na Facebooku: